5 porad na dłuższe, grubsze rzęsy bez przedłużania

1. KONSEKWENTNIE SPOŻYWAJ WYSOKIEJ JAKOŚCI MULTIWITAMINĘ.

To pierwsza rzecz, którą możesz zrobić, aby Twoje rzęsy urosły dłuższe i grubsze.Brzmi tak prosto, ale to prawda. Twoje rzęsy to włosy, a im bardziej je podtrzymasz, tym dłuższe i grubsze będą Twoje rzęsy. Wysokiej jakości multiwitamina to jedna z najłatwiejszych rzeczy, które możesz w tym celu zrobić. Dobrze przemyślany plan żywieniowy całej żywności pomaga, ale konsekwentne przyjmowanie wysokiej jakości multiwitaminy pozwala organizmowi mieć wystarczającą ilość składników odżywczych do obsługi krytycznych systemów i ma wystarczającą ilość, aby utrzymać włosy, skórę i paznokcie.

Pamiętaj jednak, że suplementy nie działają, jeśli ich nie przyjmujesz. Zwykłe kupowanie butelki nie pomaga, podobnie jak codzienne oglądanie jej na ladzie. Pomaga otwarcie butelki i zażycie suplementu.Biorę Multiwitaminę USANA Cellsentials dwa razy dziennie i odkąd zaczęłam brać ten produkt, moje rzęsy wydawały się znacznie pełniejsze. Codziennie biorę pełną dawkę dobową. Możesz go zamówić z mojego konta dystrybutora tutaj, aby uzyskać 10% zniżki od ceny detalicznej.Oprócz pomagania rzęsom, zażywanie wysokiej jakości multi jest czymś, co i tak powinieneś robić, aby wypełnić luki żywieniowe, nawet jeśli dobrze się odżywiasz, więc to jest podwójna wygrana. jak zadbać o swój wygląd?

2. UŻYJ SERUM DO RZĘS.

To druga rzecz, którą możesz zrobić, aby wydłużyć i pogrubić rzęsy.Odżywki do rzęs podbiły świat w ciągu ostatnich kilku lat, ponieważ działają! Latisse był pierwszy, ale to farmaceutyk, a składniki są wchłaniane do krwiobiegu i muszą być przetwarzane przez wątrobę, więc nie polecam tego. Dodatkowo może zmienić kolor twoich oczu. Nowsze dostępne bez recepty odżywki do rzęs to głównie peptydy i witaminy, które wzmacniają rzęsy, umożliwiając im dłuższy wzrost.

Użyłem Vegalash, Revitalash i LashBoost i lubię je wszystkie mniej więcej tak samo. Większość z nich mówi, aby używać go codziennie, ale uważam, że raz używam go przez dwa tygodnie, pięć nocy w tygodniu, mogę go używać tylko dwa razy w tygodniu, aby utrzymać długie rzęsy.Po prostu robienie punktów 1 i 2 na tej liście przez 4-6 tygodni przyniesie wspaniałe rezultaty. Pamiętaj, twoje rzęsy to włosy. Te same rzeczy, które pomagają rosnąć twoim włosom, pomogą również rosnąć twoim rzęsom.

3. NIE NALEŻY PRZEDŁUŻAĆ RZĘS.

Na początku może się to wydawać sprzeczne z intuicją, ale znowu, przedłużanie rzęs ma tendencję do zabierania ze sobą naturalnych rzęs, gdy wypadają. To pozostawia ci przysadziste, małe rzęsy, więc błędne koło chęci przedłużania będzie kontynuowane.

4. JEŚLI UŻYWASZ FAŁSZYWYCH, UŻYWAJ INDYWIDUALNYCH FAŁSZYWYCH RZĘS, A NIE PASEK.

To, że nie używasz przedłużaczy, nie oznacza, że ​​nie możesz czasem użyć fałszów, aby uzyskać ten duży rzęs. Jeśli chcesz używać sztucznych rzęs na specjalne okazje, nie używaj pasków z fałszywymi, ponieważ wyciągają one również twoje naturalne rzęsy, gdy je zdejmujesz.

Jeśli chcesz uzyskać efekt falsie, użyj pojedynczych rzęs, ponieważ jest mniej prawdopodobne, że wyrwą twoje własne rzęsy, gdy je usuniesz. Moja wizażystka używa pojedynczych z trzema rzęsami na mnie podczas kręcenia mojego programu telewizyjnego, aby wypełnić luki w aparacie. Około 2-3 na oko to naprawdę długa droga. Nie robię tego za każdym razem, kiedy filmuję i zostawiam to wizażystce; jeśli uzna, że ​​tusz do rzęs wygląda nierówno, wypełni je.

5. DELIKATNIE PODkręć swoje naturalne rzęsy.

Ta ostatnia końcówka nie sprawi, że będą rosnąć, ale sprawi, że Twoje naturalne rzęsy będą wyglądać na dłuższe i grubsze.Najpierw przestroga, nigdy nie przykładaj gorącej zalotki do oka i zawsze najpierw przetestuj ją na nadgarstku. Kieruj się zdrowym rozsądkiem i bądź mądry. Aby Twoje naturalne rzęsy naprawdę błyszczały, delikatnie podgrzej zalotkę suszarką, a następnie podkręć rzęsy.

Ponownie, zachowaj szczególną ostrożność, aby użyć ciepłego (nie gorącego) ustawienia i nie poparzyć się. Zacznij od czystej zalotki, na której nie ma resztek tuszu do rzęs. Podgrzej go przez około 5-10 sekund suszarką, przetestuj, aby upewnić się, że nie jest zbyt gorący, a następnie podkręć rzęsy. Bum! Natychmiastowy wzrost.

 

You may also like...

Dodaj komentarz