Animatorzy, jacy plan zabawy dopasowują personalnie do osób uczestniczących w imprezie

Zespół firmy Alee Frajda tworzą animatorzy, którzy program zabawy dopasowują indywidualnie do osób uczestniczących w imprezie. I to największy atut wskazanej firmy, bo opiekunowie zdecydowani na korzystanie ze wsparcia doświadczonych pedagogów wiedzą, że zabawy będą każdorazowo przystosowane do ich maluchów, a zajęcia będą nowatorskie. Animacje, z jakich listą można obeznać się pod linkiem animacje dla dzieci każdorazowo dostosowane są do wieku oraz do pasji maluchów. Bardzo często z usług wskazanej firmy opiekunowie robią użytek, gdy chodzi o przygotowanie animacji na wesele. Rodzice albowiem zwykle chcieliby pobawić się we własnym gronie, a maluchy siedzą wówczas przy stole i się nudzą.

Tymczasem, animator jest im w stanie zagwarantować świetną oraz bezpieczną zabawę. Obejmuje ona chociażby: zabawy muzyczno – ruchowe, zajęcia artystyczne, robienie tatuaży z wykorzystaniem farb przeciwalergicznych, jak i sporo pozostałych aktywności. Propozycja usług firmy podzielona jest na kategorie: dla rodziców, dla przedszkoli i szkół, dla firm, dla nowożeńców, na każdą okazję. Dodatkowo, organizowane są kursy i warsztaty dla animatorów, jacy chcą się rozwijać w branży. Rodzice mogą skorzystać ze świadczeń wykwalifikowanych animatorów: na urodzinach, koloniach, albo w ramach wizyty świętego Mikołaja.

Ponadto, mogą korzystać z możliwości przygotowania urodzin tematycznych, zależnie od upodobań dziecka. Przedszkola i szkoły mogą zdecydować się na pomoc animatorów podczas okazji takich jak: Dzień Pluszowego Misia, wizyta świętego Mikołaja, bal karnawałowy, Pierwszy Dzień Wiosny, pikniki rodzinne, czy Dzień Dziecka. Przygotowywane są też warsztaty o określonej tematyce dla przedszkoli i szkół. Przedsiębiorstwa z chęcią wybierają wsparcie Alee Frajdy podczas imprez firmowych lub okołoświątecznych spotkań z rodzinami pracowników. Dla Nowożeńców przygotowywane są obszerne zestawy na wesela. W dodatku, na każdą sytuację można skorzystać ze zrobienia warsztatów dużych baniek mydlanych albo wynajmować fotobudkę, fotolustro czy żywe maskotki. Alee Frajda oferuje także zachwycające występy iluzjonistów.

You may also like...

Dodaj komentarz