Bogata oferta płytek lastryko, dedykowana do innowacyjnych pomieszczeń

Wszechstronna oferta płytek lastryko, przeznaczona do modernistycznych pomieszczeń jest dostępna w sklepie wirtualnym Decogres. Wszystkie płytki lastryko wywodzą się od cenionych producentów do jakich zaliczają się: Ariana, Delconca, Emil Ceramica, Fioranese a także Keope. Wybrane elementy ceramiki można przeszukiwać po cechach takich jak: wysokość, szerokość a także wykończenie. Lastryko, znane w kraju też pod nazwą terazzo to wyszlifowana betonowa masa, do jakiej jest dodane kruszywo przeróżnego rodzaju.

Przede wszystkim, na taki typ płytek w pomieszczeniach decydują się wielbiciele designu industrialnego. Najbardziej popularna jest kompozycja szarych płytek z okruchami granitu, marmuru, a także pozostałych kruszyw. Aczkolwiek, ostatnio można też spostrzec, że chętnie wybierane są pozostałe wersje wybarwienia.

Na nie natomiast zdecydowane są bardziej odważne osoby. Poza stylem industrialnym, płytki lastryko dobierane są także do stylu retro. Terazzo ochoczo dobierane są do łazienek oraz do jadalni, gdzie powierzchnia powinna być trwała a także uodporniona na działanie wilgoci albo często pojawiające się zabrudzenia podłogi. Płytki można dopasować bez problemu do wybarwienia pomieszczeń oraz stylu, gdyż producenci proponują na przykład modele w odcieniu zieleni albo fioletu.

Niebanalne desenie mogą być spokojniejsze, jak i w większym stopniu dynamiczne. Pod względem wizualnym płytki lastryko potwierdzają, że wprowadzą do pomieszczeń ożywienie. Konsumenci, którzy chcieliby takie płytki dopasować do wnętrz glamour też mogą się na to decydować. Wystarczy, że wybiorą modele szkliwione, z delikatnym blaskiem.

Naturalnie, lastrykowe mozaiki tak samo świetnie zaprezentują się w matowej odsłonie. Poza łazienkami i jadalniami, lastryko wybiera się też do nowocześnie urządzonych salonów. Coraz częściej pełnią też rolę posadzki na balkonie. Zróżnicowana paleta kolorów tła, delikatniejsze wzory, kafelki z plamkami, dekory matowe i błyszczące – asortyment płytek w Decogres jest tak ogromny, że internauta w tym punkcie sprzedaży wyszuka, czego potrzebuje. Jeżeli natomiast ktokolwiek ma pytania, to może skontaktować się z przedstawicielem sklepu.

You may also like...

Dodaj komentarz