Buty na lato – popularne, praktyczne oraz akcentujące piękno stóp

Dla pań buty to coś więcej niż jedynie okrycie stóp. Buty są niesamowicie istotnym dodatkiem, dopełnieniem własnego ja, przyjacielem korygującym nastrój, kiedy wszystko inne zawodzi. Skupmy się jednakże na aspekcie bycia dodatkiem oraz to dodatkiem w dosyć nietypowym miejscu, a mianowicie w łóżku. Duża grupa mężczyzn rozpoczyna nieomalże klękać, gdy słucha o damie uprawiającej seks w szpilkach. Ten drobny fetysz jest bardzo ceniony. Właśnie dlatego panie powinny zainwestować w zakup czerwonych półbucików na wielkich obcasach – im bardziej klasyczne, tym poprawniej zadziałają na mężczyznę. Łączy się to najpewniej z zakodowanym w świadomości obrazem diwy, która wielokrotnie występuje w filmach dla dorosłych. Żaden pan nie oprze się takim figlom.

Z w pewnych momentach może ten rodzaj zabawy się rozwinie w waszej sypialni oraz zamiast imponujących szpilek zaczną się pojawiać mega długie kozaki lub też inne wersje butów na wysokich obcasach. Naturalnie nie należy eksperymentować z butami noszonymi na co dzień – ani tenisówki, ani glany, ani tym bardziej domowe kapcie przenigdy nie będą na tyle seksowne, żeby funkcjonować podniecająco na płeć męską.

Chyba że do łóżka idziemy z ogrodnikiem w tajemnicy przed panem domu – wtenczas każde buty, które akurat będziemy miały na nogach będą działać podniecająco. Głównie że szkoda będzie czasu na to, aby zajmować się ich ściąganiem… Lato to czas, gdy zrzucamy całkiem sporo ubrań. Odsłaniamy mnóstwo ciała, nie tylko ze względu na panującą temperaturę, niemniej jednak też najzwyczajniej w świecie po to, żeby się pokazać – rekomendujemy buty espadryle damskie. Letnie buty również odsłaniają dużo – porywające sandałki są wyznacznikiem idealnej letniej temperatury. Mimo to nie można zapominać o tym, że sandały dekorują stopy tylko wtenczas, kiedy stopy same są zadbane. Ergo: nim założymy letnie obuwie, zainwestujmy we własne stopy. Bez baczenia na to, czy zdecydujemy się na pedicure w domowym zaciszu, czy w salonie kosmetycznym, pamiętajmy o jednym: jednorazowy zabieg nie wystarczy, żeby móc przez całe wakacje chodzić w odkrytych obuwiach. Odkrywanie stóp sprawia ich wysuszanie. Kiedy tak właściwie do sandałów wpada piach, sprawia otarcia i odciski.

You may also like...

1 Response

  1. Tomasz Wasilewski Tomasz pisze:

    Ffirma ortostopplus.pl – wkładki ortopedyczne dla dzieci sprzedaje wkładki ortopedyczne. Wysoka jakość oraz dobre ceny sprawiają, że klienci chętnie sięgają po nasze produkty. Dzięki nam nawet osoby z płaskostopiem chodzą bez bólu. Zadbaj o swoje stopy.

Dodaj komentarz