Ciekawy podarunek na urodziny dla dziecka

Zrezygnuj z nudnych i oklepanych prezentów na urodziny dla dziecka! Zdecydowanie lepiej wybrać coś wyjątkowego, wręcz niepowtarzalnego. Dzięki nam poznasz ciekawe, a zarazem oryginalne pomysły na prezent urodzinowy dla dziecka. Nie musisz już siedzieć i myśleć – wystarczy wybrać coś z naszego zestawienia. To takie proste!

Zabawki i figurki z bajek

Zależnie od wieku dziecka, możesz wybrać interesujące zabawki, które dadzą masę frajdy. Każda pociecha lubi oglądać bajki i filmy animowane, dlatego też figurki przedstawiające któregoś z ich bohaterów to bardzo uniwersalny, a zarazem dobry pomysł na prezent.

Gry planszowe i puzzle.

Kolejna propozycja to gra towarzyska dla dzieci. To sposób na świetną popołudniową zabawę z rodziną, ale też z koleżankami i kolegami podczas przyjęć. Jaka gra dla dzieci najlepiej sprawdzi się na prezent na Mikołajki, Gwiazdkę, urodziny lub Dzień Dziecka? Musisz znaleźć produkt dopasowany do wieku solenizanta. Z pewnością uda Ci się natrafić na coś wyjątkowego! Puzzle to również ciekawa propozycja dla dzieci. Taka układanka to mnóstwo frajdy, ale też trening pamięci, koncentracji i sprawności manualnej. Najmłodsi doskonale bawią się przy zestawach nawiązujących do bajek. Dla prawdziwych miłośników samochodów znaleźć można dedykowane zestawy, dzięki którym dziecko samodzielnie będzie mogło nawet zamontować karoserię na podwoziu auta.

Album na zdjęcia

Możesz także zdecydować się na album dla dziecka – to prezent, który wręcza się zwykle mniejszym dzieciom, aby ich rodzice mogli kolekcjonować najlepsze fotografie w jednym, posortowanym miejscu. To świetny pomysł na podarunek dla chłopców i dziewczynek. Po latach cała rodzina będzie zasiadać na kanapie, aby wygodnie, w familijnej atmosferze oglądać zebrane fotografie.

Samochodziki dla chłopców i lalki dla dziewczynek

Historia pokazuje jednak, że jednym z najlepszych prezentów, który sprawdza się na każdą okazję, jest mały samochodzik. Najmłodsi uwielbiają wszelkiego rodzaju pojazdy, zresztą to wcale nie mija z wiekiem, zmienia się tylko ich wielkość. To idealne rozwiązanie dla chłopców w różnym wieku. Teraz czas na dziewczynki. W tym przypadku niezawodnym rozwiązaniem będzie gustowna lalka, najlepiej z zestawem ubranek do przebrania. Zobaczysz, że tego typu podarunek będzie strzałem w dziesiątkę!

Pozostałe propozycje

Możesz także zdecydować się na kreatywne układanki – uczą logicznego myślenia. Ciekawą opcją są również książeczki, klocki, instrumenty muzyczne, a nawet pluszaki, o których często zapominamy. Jeżeli chcesz, aby prezent był funkcjonalny, kup dziecku ubranie. Do pobudzania myślenia idealnie nadają się zabawki kreatywne, na przykład zachęcające do liczenia, układania literek lub przeróżnych figur.

You may also like...

1 Response

  1. Tomasz Wasilewski Tomasz pisze:

    Szukasz prezentu dla dziecka, może na pierwszą komunię? Zapoznaj się z ofertą zegarków od firmy TISSOT. Warto podarować dziecku zegarek, już od najmłodszych lat.

Dodaj komentarz