Ekskluzywna imitacja naturalnych kamieni

Kolekcja Sant Agostino to ekskluzywna imitacja naturalnych kamieni. Ceramica Sant Agostino to pochodząca z Włoch marka, jaka swoją pozycję w światowym przemyśle ceramicznym buduje od przeszło 50 lat. Konkretne produkty, podpisane jako Sant Agostino stanowią połączenie włoskiego rzemiosła, tradycyjnego podejścia a także nowoczesnego podejścia. W rodzinnej manufakturze bardzo dużą wagę przykłada się do wysokiej jakości tworzonych płyt. Kiedy natomiast chodzi o modernizm, to świetnym przykładem jest na to projekt Supernatural.

Pozwoliło to Włochom projektować płytki, które idealnie imitują piękno oraz pełnię przyrody. Nic dziwnego, że wyroby takie stają się światowymi wyznacznikami trendu. Dużą popularnością cieszy się chociażby seria Blendart, naśladująca drewno z efektem postarzenia. Udostępnione wyroby z pochodzącej z Włoch kolekcji można nabywać w sklepie internetowym Sekret Elegancji.

W tej Galerii Włoskich Płytek dostępne produkty są nad wyraz precyzyjnie opisane, jak i dodawane są do nich zdjęcia. Z tego względu żaden klient nie ma wątpliwości a propos tego, na co powinien się decydować.
Ponadto, jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytania, to może o wszystko pytać pracowników sklepu, którzy bardzo dobrze znają się na dopasowaniu płytek do konkretnych pomieszczeń.

W punkcie sprzedaży znajdują się wszystkie kolekcje od zaprezentowanego producenta. Płytki mają przeznaczenie ścienne albo podłogowe. Mają także dowolne rozmiary, wobec czego każdy może je dostosować do swoich upodobań oraz do wykorzystania, jakie dla nich planuje. Okres oczekiwania na zamówienie to 14 dni.

Płytki można dobierać pod względem: wymiarów, wysokości, szerokości, typu, kształtu, efektu, wybarwienia a także grubości. Poza płytkami ściennymi oraz podłogowymi dostępne są też: wielkoformatowe, gresy oraz do łazienek. Kupujący mogą wybrać wśród modeli kwadratowych a także prostokątnych. Imitacja naturalnych kamieni sprawdza się doskonale w pomieszczeniach modernistycznych albo zainspirowanych industrializmem. Kiedy ktoś zastanawia się nad tym, aby mieć w domu oryginalne pomieszczenia, to musi zdecydować się na ten zakup.

You may also like...

Dodaj komentarz