Ekspresy do parzenia kawy w Twojej kuchni – designerski ekwipunek zmieniający styl wnętrza

Uważasz, iż kuchnia to najistotniejsze miejsce w mieszkaniu, jego serce, a nie tylko miejsce, gdzie się gotuje i zmywa? To bardzo porządne nastawienie. Pragniesz nadać jej klimatu i poszukujesz pomysłu? Oszałamiającym rozwiązaniem problemu będą ekspresy do kawy! Ekspresy, to jeden z najnowszych kierunków wnętrzarskich, coraz częściej pojawia się on w aranżacjach i projektach wystroju tego pomieszczenia. Przez dużo lat kuchnia była pomijana w tej sprawie, planowanie ograniczało się jedynie do poprawnego wyboru oprzyrządowania AGD i mebli, jakie są w stanie pomieścić wszelkie nasze garnki, patelnie i zastawy – czyli zmieścić jak najwięcej. Niemniej jednak w czasach, w których królują zmywarki, niesłychanie gustowne ekspresy do kawy, płyty indukcyjne i dużo innych korzystnych urządzeń i akcesoriów, przybył czas również na dekoracje.

W kuchni przebywamy w samej rzeczy sporą ilość czasu, w następstwie tego należałoby zadbać by była ona przyjazna, klimatyczna, a nawet kreatywna. Niejednokrotnie jemy w niej posiłki, a nawet serdecznie zapraszamy bliskich przyjaciół (ponoć najpoprawniej rozmawia się kuchni), w następstwie tego ważne jest zadbanie o to, by przebywanie w niej było dla nas i naszych gości miłym doświadczeniem, na pewno ekspresy do kuchni nam w tym pomogą. Propozycji wzorów i odcieni ekspresów jest w samej rzeczy dużo – oto JURA S8. Pierwszy przykład to te nawiązujące do czynności wykonywanych w kuchni i artykułów, jakich się używa.

Mogą to być owoce czy warzywa, zaprezentowane jednakże w gruntownie inny, dzisiejszy sposób np. minimalistyczny szkic. Nadzwyczajnym zainteresowaniem cieszą się te z herbatą czy kawą – w klimacie vintage z oldschool’owymi reklamami lub ewentualnie obrazki trochę bardziej współczesne, wielokrotnie uzupełnione o zabawny dopisek rodzaju „życie rozpoczyna się po kawie”, jest to na pewno znakomity pomysł dla jej entuzjastów. Odpowiednim rozwiązaniem są naturalnie humorystyczne grafiki, nawiązujące w dowcipny sposób do wszelkiego typu diet i liczenia kalorii lub ewentualnie do ogólnie panującego optymistycznego nastawienia i humoru w domu. Istnieją jednakże obawy, iż papierowe plakaty nie są trafnym rozwiązaniem w pomieszczeniach kuchennych przez dominujące w nich warunki. W kuchniach przecież zdarza się, iż jest ciepło, bywa wilgotno, a takie obrazki byłyby narażone na pobrudzenia i plamy podyktowane odpryskami. Jeśli rzeczywiście chcielibyśmy umieścić plakat blisko takiego miejsca, wtenczas perfekcyjną opcją jest oprawienie ich w ramki.

You may also like...

Dodaj komentarz