Firma jaka zajmuje się dystrybucją nowoczesnych zabudów na tarasy

Marka zajmująca się sprzedażą nowoczesnych zabudów na tarasy, czyli Monolith może chwalić się imponującą ofertą. Flagowymi towarami są markizy i pergole, aczkolwiek w punkcie sprzedaży można zaopatrzyć się także w systemy przeciwsłoneczne stosowane wewnątrz i wykorzystywane na zewnątrz. Można oczekiwać, że abstrahując od tego, jaki wybierze się towar z Żaluzje fasadowe Poznań, usługa będzie zrealizowana wszechstronnie. Kupujący otrzymają rady dotyczące doboru adekwatnego pod konkretną zabudowę wyjścia, zrobione będą pomiary a także prace montażowe.

W dodatku, wykwalifikowani pracownicy Monolith świadczą też usługi serwisowe. Zapewnione jest to, że jeżeli klient zakupi wyselekcjonowany z katalogu element, stworzy niebanalny klimat na tarasie. Można będzie na nim wypoczywać o każdej porze dnia oraz o każdej porze roku. Przykładowym z produktów prezentujących się wyjątkowo modernistycznie są żaluzje fasadowe. Mają one pióra o imponującej sztywności, co pozwala z nich skorzystać wewnątrz, jak i na zewnątrz. Lamelami da się sterować pod dowolnym kątem, co daje możliwość swobodnego regulowania natężenia światła.

Uwagę konsumentów Monolith zwracają także refleksole. To nowoczesna forma zabezpieczania pomieszczeń przed słońcem. Co ważne, element ten można stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Refleksole idealnie sprawdzą się na oszklonych powierzchniach pionowych. Wyjątkową opcję w ofercie stanowią pergole, a więc zadaszenie tarasu do ogrodu. Mogą one mieć postać wolnostojącą albo opierającą się. Dostępne są w Monolith w postaci: tekstylnego złożonego dachu, zadaszenia w formie obracających się lameli aluminiowych albo praktycznego i designerskiego dachu szklanego. Dzięki nim można stworzyć większą przestrzeń na tarasie. Można czuć się tam w 100% komfortowo, przykładowo dzięki dodatkom takim jak: oświetlenie led czy rolety boczne uniwersalne. Dla osób posiadających ogrody szklane poleca się z kolei werandy, funkcjonujące jako systemy ochrony UV.

You may also like...

Dodaj komentarz