Kulki smakowe do papierosów jako doskonała alternatywa dla papierosów miętowych

Od dwudziestego maja 2020 roku zabroniony został obrót papierosami o smaku mięty na krajowym rynku. Z tego powodu też firma Qlki ma do zaoferowania kulki smakowe do papierosów jako doskonałą alternatywę dla papierosów miętowych. Kiedy ktoś w takim razie poszukuje sposobu na to, żeby papieros zachował aromat mięty, to kulki do papierosów warto kupować w tym sklepie, w sklepach partnerskich lub na aukcjach przedsiębiorstwa, oferowanych na Allegro. Kulki aromatyzujące cenione są tak naprawdę od wielu lat, gdyż były już używane w gotowych paczkach papierosów, jakie były bez problemu dostępne w punktach sprzedaży. Gotowe kulki, tuż po kliku spowodują, że cały papieros będzie mentolowy.

Aplikacja jest nad wyraz prosta i żadnej osobie nie sprawi trudności. Zaletą tych kapsułek jest to, że można je włożyć wyłącznie wtedy, gdy mamy ochotę na poczucie mentolowego posmaku. Nie ma potrzeby w takim celu natychmiast zmieniać smaku całej paczki. Czasami niektórzy palacze lubią takie urozmaicenie.

Zwłaszcza, że we wskazanym sklepie mogą także zakupić inne smaki. Używanie kapsułek jest także użyteczne, bo nie zajmują dużo miejsca i można je mieć w każdej sytuacji przy sobie. Kulki Qlki dostępne są w licznych opcjach smakowych, wobec czego każdy palacz ma okazję znaleźć coś dla siebie. Bogata oferta smakowa kulek do papierosów w Qlki motywuje palaczy do tego, by w miejscu takim robić zakupy systematycznie. Klienci mogą tu liczyć na atrakcyjne ceny. Dostępne dla posmaki Qlki to: arbuz, banan, brzoskwinia, cytryna, czerwone wino, jabłko, jagoda, kwiat jaśminu, liczi, lodowy arbuz, mięta, mięta cola, mięta mocna, mix, pomarańcz, truskawka a także zielona herbata. Na dodatek, prosta obsługa kulek smakowych dedykowanych do papierosów, jakie udostępnione są w punkcie sprzedaży Qlki zachęca palaczy do używania tych produktów. Kulki oferowane w punkcie sprzedaży mają wielkość 3,2 milimetra oraz będą pasować do papierosów klasycznych, slim i heets.

You may also like...

Dodaj komentarz