Lakierożele oraz inne współczesne technologie w gabinetach kosmetycznych

Jeszcze niedawno malowanie paznokci powodowało nieco kłopotów, bowiem lakier, jaki został użyty utrzymywał się nie dłużej aniżeli dwa, trzy dni a w następnej kolejności odpryskiwał a w konsekwencji odpadał. Z tego względu ozdabianie paznokci trzeba było bardzo często powtarzać. Dziś sytuacja jest trochę inna, a stało się tak przez przystępność na rynku kosmetycznym lakierożelów. Są to lakiery, którymi można malować zarówno paznokcie naturalne, jak oraz sztuczne, jednakowoż różnią się od sztampowych, o wiele poprawniejszą trwałością.

Lakierożele są nadzwyczaj cenione pośród stylistek paznokci, a przede wszystkim mają nowoczesną i innowacyjną formułę, jaka na dłużej pozwala zachować ich blask oraz piękno – przetestuj też peeling kawitacyjny krakow. Z tego też względu lakierożele jesteśmy w stanie określić, jako masę, która jednocześnie przypomina szablonowy lakier do paznokci oraz żel i akryl.

Malując paznokcie lakierożelami można nie jedynie sprawić, ze są one piękne dłużej, niemniej jednak także malować je na jednakowy kolor, tworzyć cały czas modny french, a także wykonywać kolorowe, olśniewające wzorki na bazie podkładu. Oprócz tego lakierożele mają jeszcze jedną akcesoryjną zaletę.

Jest nią fakt, że przed nałożeniem warstwy lakierożelu, płytki paznokciowej nie wypada malować żadnymi preparatami, a również nie trzeba wykonywać procesu jej matowienia. Dzieje się tak, dlatego, że nowoczesna technika na bazie, której powstały lakierożele nie niszczy w żaden sposób płytki paznokciowej. Oprócz tego wystarczy jedynie nałożyć niesłychanie cienką warstwę lakieru, a paznokcie wyglądają wybitnie naturalnie a tym samym pięknie. Po procesie nałożenia lakierożelu potrzebne jest jego utrwalenie przy pomocy lampy UV.

Fachowo położony i utwardzony lakierożel ma prawo utrzymywać się na płytce paznokciowej od dwóch do trzech tygodni, a to powoduje, ze nie musimy ciągle przesiadywać w gabinecie kosmetycznym, jak to miało miejsce, kiedy tak właściwie wykorzystywane były typowe lakiery do paznokci. Zaletom lakierożelów jest to, ze nie odpryskują one w trakcie wykonywania powszednich, domowych czynności. Za wadę niemniej jednak należy uznać to, iż nie wolno usunąć ich szablonowym zmywaczem do paznokci, ale musi zostać to dokonane w gabinecie kosmetycznym.

You may also like...

Dodaj komentarz