Najlepszy trunek na wakacyjną ochłodę – Pina Colada

Idealny drink na urlopową ochłodę to bez dwóch zdań Pina Colada. Blog, który prezentuje trunki z wszystkich krajów, Tragos Del Mundo jest miejscem, w jakim wobec tego musiał się pojawić taki sposób przygotowania. Pod linkiem https://www.tragosdelmundo.cl/pina-colada/ można wyszukać szczegółowy opis zrobienia Pina Colady a także zapoznać się z legendą trunku bardzo dobrze wszystkim znanego. Przecedzony ananas – to nazwa, jakiej nikomu nie ma potrzeby prezentować. To trunek zwłaszcza znany na Karaibach. Sławę zyskał w 1979 roku, za pomocą utworu The Pina Colada Song, w aranżacji Ruperta Holmesa. {Sposób wykonania trunku jest prosty. Można go wyszukać na głównej liście koktajli International Bartenders Associaton. Będą osoby, które do głównego przepisu dodają trochę więcej rumu kokosowego, co uzależnione jest od ich odczuć smakowych.

Często dodany jest również sok ananasowy, w zastępstwie cząstek owocowych. Składniki konieczne do zrobienia Pina Colady to: 45 ml rumu kokosowego, czterdzieści pięć mililitrów mleka kokosowego, 90 ml soku z ananasa, plus 3 kostki lodu. Naszykowanie Pina Colady nie zajmuje nikomu sporo czasu. Należy albowiem wkładać lód do miksera i wlewać poszczególne składniki kolejno: rum, mleko kokosowe oraz sok z ananasa. Wszystko trzeba zmieszać aż lód nie będzie drobniutko rozdrobniony.

Bez pośpiechu nalewa się cały napój bez pianki do szklanki. I wówczas jest gotowy do spożywania. Pina Colada to smaczny, słodszy karaibski koktajl alkoholowy. Przygotowywany z białego rumu, należy podać z lodem, plastrem cytryny, a także plastrem ananasa. Bardziej ekskluzywna propozycja wskazuje, że Pina Coladę można podać w wydrążonym ananasie. Żeby uzyskać delikatną opcję trunku, wszystkie części składowe dobrze będzie zamieścić w blenderze. Dokładny przepis, znajdujący się na witrynie Tragos Del Mundo pozwoli prędko naszykować najlepszy trunek na urlopową ochłodę.

You may also like...

Dodaj komentarz