Najwyższej jakości rury, używane do ogrzewania podłogowego

Wysokiej jakości rury, używane do ogrzewania podłogowego można zakupić w sklepie Termolit, obok pozostałych towarów takich jak złączki, zawory, aż po rozdzielacze a także szafki do ogrzewania podłogowego, akcesoria Tacker bądź rozwijaki do rur. Tak bogaty zbiór produktów oraz korzystne ceny za rury pert al pert gwarantują usatysfakcjonowanie konsumentów. W ofercie udostępnione są rury Pert – Evoh – Pert 16×2, niemieckiej marki Sander. Ich największą zaletą jest pamięć kształtów, niwelująca ryzyko zgniatania albo zniszczenia ułożonych pętli ogrzewania podłogowego podczas wykonywania wylewek.

Rury Pert – Evoh – Pert robi się w oparciu o rynkowe standardy oraz normy bezpieczeństwa, wobec czego są wytrzymałe, wydajne oraz niezawodne. Wszystkie towary, jakie można zakupić w zawory kulowe przed przekazaniem do użytku są poddane testowaniu. Rury Pert – Evoh – Pert składają się z 3 warstw: EVOH, warstwy kleju i wewnętrznej warstwy z elastycznej rury.

Tego typu rury zastosowane są we wszystkich typach wodnych instalacji ogrzewania podłogowego. Poza sprzedażą wskazanych rur oraz pozostałych produktów folia pod ogrzewanie podłogowe TERMOLIT zajmie się układaniem ogrzewania podłogowego. W dodatku, propozycja handlowa sklepu zawiera rury Pert – Al. – Pert, czyli rury wielowarstwowe, zrobione z najwyższej jakości tworzywa. Używane w nich aluminium powoduje, że posiadają właściwości typowe jednocześnie dla rur zrobionych z metalu, ale i tych, które wykonane są z tworzyw sztucznych. Wskazane rury można wykorzystywać nie tylko w ogrzewaniu podłogowym, ale też w ogrzewaniu grzejnikowym. Można je w takim razie wykorzystać w: systemach centralnego ogrzewania, instalacjach sprężonego powietrza, wewnętrznych systemach wodociągowych oraz w niskotemperaturowych grzejnikach. Są to rury łatwe w montażu oraz ergonomiczne w standardowym wykorzystaniu. Przybliżony okres ich wykorzystania przy właściwej temperaturze wynosi nawet pięćdziesiąt lat.

You may also like...

Dodaj komentarz