Nowocześnie realizująca usługi firma udzielająca szkoleń

Gamma to innowacyjnie wykonująca usługi firma udzielająca szkoleń. Są one podzielone na: kompetencje miękkie oraz szkolenia twarde. Kompletna lista kursów udostępniona jest na witrynie www, razem z terminarzem a także charakterystyką poszczególnych propozycji. Kursy związane z kompetencjami miękkimi dotyczą: szkolenia sprzedażowe, szkoleń z efektywności osobistej, szkoleń z zarządzania projektami, szkoleń HR, szkoleń z zakresu administracji publicznej.

Natomiast, szkolenia eksperckie obejmują dziedziny takie jak: logistyka, transport i spedycja, hr, kadry i płace, prawo, nieruchomości i budownictwo, drogownictwo, energetyka i inwestycje, ochrona środowiska, szkolenia komputerowe, szkolenia finansowe, jak i szkolenia farmaceutyczne i kosmetyczne. Ciekawą opcję w katalogu zaprezentowanej firmy stanowią Akademie Szkoleniowe oraz Programy Liderskie. Jest to format rozwojowy zestawiający produktywność pracy w czasie warsztatów internetowych razem z pełnym zaangażowaniem kursów w trakcie między wirtualnymi spotkaniami. Platformy wymiany doświadczeń, materiały inspiracyjne, a także orientacja na wyniki we wdrożeniu najnowszych metodyk, technik oraz praktyk skutkują rozwojem uczestników a także podwyższeniem kompetencji.

Rezultaty są zauważalne w dalszej realizacji obowiązków zawodowych. Cykle składające się z kilku warsztatów w innowacyjny sposób pozwolą wykorzystywać wiedzę oraz umiejętności uczestników w praktyce i bazują na wymianie doświadczeń poprzez peermentoring. Wykwalifikowani trenerzy wykorzystują wiele narzędzi wspierających rozwój, koncentrując się również na team buildingu oraz kompleksowych rozwiązaniach dla firm. Uczestnicy szkoleń jakie organizuje wskazana firma szkoleniowa, jak i ich pracodawcy mogą także liczyć na przedstawienie rozwiązań dedykowanych. To wskazuje, że Gamma to wyspecjalizowana firma szkoleniowa, ukierunkowana na produktywność pracy kursantów.

You may also like...

Dodaj komentarz