Produkcja wysokiej jakości opakowań kartonowych o różnym zastosowaniu

Produkcja wysokiej jakości opakowań kartonowych o różnym wykorzystaniu jest przedmiotem prosperowania marki Waps – kart. Obszar usług firmy obejmuje: kratownice kartonowe o dowolnych parametrach, trwałe nadruki kartonowe fleksograficzne i kaszerowane, pudełka kartonowe, opakowania tekturowe, przekładki, wkłady oraz wypełnienia, ekspozytory, standy reklamowe oraz kartony na indywidualne zamówienie. Pudełka kartonowe dostępne są w wersji: klapowej, teleskopowej, składnej, wsuwanej, klejonej oraz wykrojnikowej. Opakowania tekturowe klienci mogą zamówić w standardowych lub w indywidualnych rozmiarach. Ta sama zasada dotyczy przekładek, ochraniających asortyment w trakcie transportu oraz magazynowania. Ekspozytory jakie można zamówić u podanego wytwórcy bez wątpienia przykują uwagę.

Na podobnej zasadzie jak: standy, stojaki bądź potykacze. Ze względu na to, że Waps – kart posiada duży park maszynowy, jakiekolwiek zamówienie nie jest trudne dla osób w tej firmie zatrudnionych. Zleceniodawcy mogą oczekiwać, że wszystkie opakowania będą stuprocentowo przystosowane do ich wymagań. Wystarczy udzielić informacji pracownikom firmy, co chciałoby się zapakować i można mieć gwarancję, że zlecenie będzie zrobione stricte w ten sposób, jak się tego oczekuje. Waps – kart jest w stanie zaopatrywać klientów indywidualnych, jak i klientów hurtowych.

Wytrzymałe kartony zagwarantują wysoką ochronę dla takich produktów, jakie będą w nich przechowane. Ma to szczególne znaczenie wówczas, gdy są to rzeczy przewożone. Pod linkiem pudła składane można poznać właściwości poszczególnych produktów.

Można również zamawiać spersonalizowane opakowania z tektury, o dowolnym rozmiarze i kształcie. Jeszcze przed realizacją zlecenia zleceniodawca będzie mógł sprawdzić próbki testowe i dopiero gdy je zaakceptuje, zamówienie będzie dla niego zrobione. Klienci mogą zamawiać: kartony przeprowadzkowe, opakowania promocyjne, pudełka tekturowe do domu albo do wykorzystania w biurze, opakowania do transportu oraz opakowania zabezpieczające dla branży przemysłowej, hurtowni lub dla branży e – commerce. W kartonach można przewozić dużo artykułów: od sprzętu gospodarstwa domowego przez jedzenie aż po delikatne rzeczy wykonane ze szkła.

You may also like...

Dodaj komentarz