Projektowanie dwuwymiarowe oraz trójwymiarowe jakie umożliwia precyzyjne cięcie dekoracyjne w metalu

Projektowanie dwuwymiarowe i trójwymiarowe umożliwiające dokładne cięcie dekoracyjne w metalu realizuje firma Lepsod. Doświadczeni inżynierowie realizują to w innowacyjnym programie SolidWorks, zabiegając o utrzymanie dokładności przy każdym z elementów. Dlatego klienci mogą zlecić również bardzo rozbudowane zamówienia. Szkice wybranych elementów, przekazane przez zleceniodawców przenoszone są w przestrzeń 3D w jednym z systemów projektowania wspomaganego komputerowo wraz z kompletną wizualizacją.

Kolejno wszystko zostaje przeniesione do dokumentacji papierowej albo elektronicznej, zależnie od potrzeb zleceniodawcy. Laser Częstochowa używany do dalszej pracy, a więc do cięcia dekoracyjnego w metalu jest maszyną sprawną, co umożliwia terminowe zrealizowanie zlecenia. Tym bardziej że cięcie laserowe ma zbliżone parametry jak klasyczna obróbka mechaniczna.

Jest natomiast bardziej precyzyjne i wyróżnia się powtarzalnością ciętych elementów razem z możliwością zrobienia użytku z seryjnej produkcji podzespołów mających nieregularne kształty. Cięcie o przeznaczeniu dekoracyjnym ma stosować przykładowo w dekoracjach ogrodowych albo w aranżacji wnętrz. Bardzo dobrze można chociażby przeróżne części dopasować do stylu loft, industrialnego lub minimalistycznego. Wysokiej jakości dekoracje wykonane z metalu wywołają bardzo dobre wrażenie. Gładkie linie, wysoka jakość obróbki, a także gustowne kształty – to przekonuje klientów do składania zlecenia właśnie w firmie Lepsod. Cięcie w trybie trójwymiarowym będzie sprzyjać realizacji kreatywnych pomysłów.

Można z jego użyciem stworzyć tak samo pojedyncze części, jak i większe konstrukcje. Stoły, krzesła, wieszaki albo lampy to tylko niektóre z elementów jakie można zlecać do realizacji. To idealna opcja zastępcza dla masowej produkcji. Cięcie laserem sprawdza się również we wzornictwie ogrodowym. Zwłaszcza że można ciąć nawet wyjątkowo grube elementy. Ergonomiczna technika daje zjawiskowe rezultaty. Meble do ogrodu, dekoracje do ogrodu albo podzespoły konstrukcyjne balkonu albo tarasu prezentują się perfekcyjnie.

You may also like...

Dodaj komentarz