Rzetelnie zrobione oznaczniki na kable

Profesjonalnie zrobione grawery kablowe to specjalność zakładu GRAWO. Zrobienie techniką grawera laserowego daje pewność, iż oznaczniki będą nie tylko trwałe, lecz również estetyczne. Na proponowanych oznacznikach mogą znaleźć się różne charakterystyki lub symbole. Do produkcji wykorzystane są najwyższej jakości laminaty, uodpornione na wpływ warunków atmosferycznych oraz na promieniowanie ultrafioletowe.

Klienci mogą również decydować się na zrobienie oznaczników w pozostałych wymiarach oraz z odmiennym układem otworów. To, że zlecenia są spersonalizowane doceniany jest przez wielu zleceniodawców, jacy cenią to, że w efekcie zlecenie będzie prezentowało się precyzyjnie tak jak im zależy. Podczas składania zamówienia, wystarczy podać ważne wiadomości co do rozmiaru a także koloru. Należy również podać tematyka, jaka ma znaleźć się na tabliczce. Barwy, w jakich są dostępne tablice to: srebro, żółć, czerwień, niebieski, zielony, biel a także czarny.

Oznaczniki kablowe można zamówić również w dowolnej liczbie. Najczęściej czas realizacji zlecenia nie jest dłuższy oraz trwa od jednego do pięciu dni roboczych. To, ile będzie wynosić precyzyjnie zależy od ilości zamówionych oznaczeń. Informacje na ten temat dostaje się od razu, gdy tylko specjaliści zaznajomią się z tym, co mają do robienia. Kiedy tabliczek jest rzeczywiście wiele, to czas wykonania wyznaczany jest na indywidualnych zasadach. Oznaczniki jakie służą do opisu przewodów i kabli a także zacisków łączeniowych w miejscach ich prowadzenia oraz podłączania celem jednoznacznej identyfikacji sprawdzą się perfekcyjnie. I zleceniodawca nie musi się bać, że będą niewidoczne. Każdy rodzaj oznacznika jest dobrze opisany, czyli nikt nie ma problemu, aby finalnie wytypować taki, jaki spełnia jego wymagania.

Na każdym etapie współpracy można także dowiedzieć się regularnie, jak zlecenie jest realizowane. Klienci doceniają współpracę i rekomendują podaną firmę innym osobom. Wiedzą, że otrzymają stricte to, o co im chodzi.

You may also like...

Dodaj komentarz