Serwis informacyjny oraz ogłoszeniowy dla mieszkańców Nowego Sącza

Portal informacyjny i z ogłoszeniami dla osób mieszkających w Nowym Sączu, a więc Portal Nowy Sącz to serwis w sieci, jakiemu opłaca się przyjrzeć się bliżej. Wpisy publikowane są systematycznie oraz dotyczą wielu rodzajów wydarzeń. Ktoś, kto wpisze się do subskrypcji będzie jeszcze dokładniej doinformowany o tym, co dzieje się w aktualności nowy sącz i dużo na tym uzyska. Najczęściej przeglądanym działem jest kategoria z aktualnościami. Następnie, ochoczo sprawdzane są imprezy, kulturalne oraz sportowe.

Wiele osób ogląda galerie ze zdjęciami z konkretnych eventów. W dodatku, w kategorii wideo można zapoznać się z filmami z przeróżnych wydarzeń kulturalnych. Spore zaciekawienie rodzi kategoria z anonsami. Zakładanie konta daje okazję nie tylko na dołączanie ogłoszeń oraz umożliwia zajrzeć do własnych dodanych w przeszłości anonsów.

Internauci wymieniają się uwagami z innymi użytkownikami. Aby zaś wyszukać ogłoszenie odnośnie tego, co w danej chwili nas interesuje, wystarczy zapisać słowa kluczowe w widoczną lupkę. Anonse dodawane są w działach takich jak: branża moto, nieruchomości, praca, dom oraz ogródek, sprzęt elektroniczny, moda, zwierzęta, dla dzieci, hand made, sport i hobby, muzyka oraz edukacja, usługi i firmy, ślub i wesele, Nowy Sącz się dzieli – wymiana bezgotówkowa oraz oddam/szukam. Są także funkcje dodatkowe.

Opcja oglądania archiwów z niedawnych eventów odbywających się na terenie Nowego Sącza jest godna uwagi dla redaktorów, którzy w wydaniach lokalnych mają chęć opisywać to, co wydarzyło się w Nowym Sączu w ciągu ostatnich dni. Osoby mieszkające w Nowym Sączu mogą mieć ochotę wrócić do tych zdarzeń, w których już brali udział, oglądając galerie i filmy. Dodatkowo, można także pogłębić interakcje za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Instagrama albo Youtube’a. Można komentować eventy w których wzięło się udział jak i wymieniać uwagami z innymi osobami biorącymi udział w wydarzeniach. Portal Nowy Sącz jest witryną wszechstronną.

You may also like...

Dodaj komentarz