Sprzedawanie oraz kupno nieruchomości we współpracy z doradcą do spraw nieruchomości Joanną Bogacz

Sprzedawanie i zakup nieruchomości współpracując z doradcą do spraw nieruchomości Joanną Bogacz to możliwość, z jakiej opłaca się skorzystać. Ekspertka działająca w województwie małopolskim ma duże doświadczenie i ciągle się rozwija. Z tego powodu pomoże klientom prędko i bezpiecznie przejść przez proces sprzedawania nieruchomości. W trakcie sprzedaży Joanna Bogacz na początku przeprowadzi dokładną analizę rynku, a później wyznacza cenę nieruchomości, aby była odpowiednia wymaganiom klientom.

Doradca dba o promocję nieruchomości i zgromadzi wszystkie dokumenty. Przygotowana efektywna strategia sprzedaży powoduje, że wszystko odbywa się w takim terminie, na jakim będzie zależeć zleceniodawcy. Profil nieruchomości będzie przez specjalista ds. nieruchomości zaprezentowany nad wyraz rzetelnie.

Wszechstronna obsługa zawiera: robienie fotografii oraz filmów, przygotowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów w imieniu klienta, obsługę korespondencji e mail, umawianie spotkań z osobami zainteresowanymi nieruchomością oraz przeprowadzanie prezentacji nieruchomości. Joanna Bogacz zajmie się też finalizacją transakcji u notariusza i przekazuje nieruchomość na podstawie protokołu zdawczo – odbiorczego.

Kiedy ktoś planuje zakupić nieruchomość także może skorzystać ze świadczeń ekspertki. Wyszuka ona dla niego propozycje dostosowane do indywidualnych wymagań, a kolejno przeprowadzi prezentację idealnych. Po znalezieniu odpowiedniego lokum będzie zajmować się też procesem odbioru mieszkania. Zleceniodawca zaoszczędzi sporo czasu, jak i może korzystać z rzetelnego poradnictwa dotyczącego tego, jakie aktualnie trendy panują w branży nieruchomości.

Kompleksowa pomoc dopasowana jest do wysokich standardów. Zasady współpracy są dla klientów jasne, a przedłożony rozkład działań ukazuje, że ekspertka świetnie wie, na czym powinna się koncentrować. W czasie pierwszej konsultacji doradca do spraw nieruchomości analizuje potrzeby klientów i dba, aby mogli oni poczuć wsparcie na wszystkich etapach współpracy.

You may also like...

Dodaj komentarz