Szczoteczka w mieszkaniu i podróży – należałoby ją posiadać

Niejednokrotnie jest rozpatrywana jak następny kosztowny wihajster. Mowa o szczoteczce elektrycznej. Polacy pod tym względem są tradycjonalistami oraz obstają przy szczoteczkach manualnych. Być może przyczyną jest to, że szczoteczki elektryczne na nasze półki sklepowe trafiły niezwykle późno w porównaniu z innymi krajami europejskimi. Faktem jest jednakże, że używanie szczoteczki elektrycznej zwiększa nie wyłącznie komfort mycia zębów, pomiędzy innymi przez skrócenie czasu pomocnego do ich wyszczotkowania. Używanie szczoteczek elektrycznych natęża przede wszystkim efektywność mycia zębów. W efekcie mamy prawidłowiej wyczyszczone i bronione przed próchnicą zęby. W dodatku twórcy szczoteczek elektrycznych nie śpią oraz ciągle optymalizują swój produkt. Stworzona przez nas szczoteczka może mierzyć czas mycia zębów.

Co poniektóre nadają sygnał dźwiękowy po każdych trzydziestu sekundach mycia. Jeśli mamy wrażliwe zęby i dziąsła, to przed zbyt mocnym i intensywnym szczotkowaniem uchowa nas szczoteczka z czujnikiem siły. Działa ona tak, iż sygnały pulsacyjne ustąpią, gdy szczoteczka jest zbyt mocno dociskana do powierzchni zęba. To fałsz, że szczoteczka elektryczna zajmuje więcej miejsca niż standardowa i nie nadaje się na wyjazdy służbowe lub urlopowe. Teraz dostępne modele pozwalają nam zadbać o zęby też poza domem, co ujawnia https://oclean.pl. Na rynku można zakupić szczoteczki, które mogą pracować bez doładowania nawet godzinę.

Wystarcza nam to na około dwutygodniowy wyjazd, przy założeniu, iż będziemy szczotkować dwa razy na dzień po dwie minuty. Tak w takim razie wystarczy, iż zabierzemy ze sobą w podróż tylko trzon szczoteczki, bez tak zwanej bazy. Szczoteczki elektroniczne najczęściej mają wmontowane na stałe akumulatory. Ich ładowanie odbywa się za wsparciem indukcji elektromagnetycznej. Tak w takim razie taka szczoteczka jest inwestycją na długie lata. Co poniektóre szczoteczki mają również wbudowaną diodę informującą o stopniu naładowania akumulatorów. Wobec tego jeśli w wielu przypadkach odjeżdżamy, to przed zakupem szczoteczki, weźmy pod uwagę jak długo towar wytrzyma bez ładowania. Należy pamiętać, iż po kompletnym wyczerpaniu akumulatorów szczoteczka elektronowa ładuje się nawet do kilkunastu godzin.

You may also like...

Dodaj komentarz