Upominki dla gości weselnych z pracowni Decoris – gustowne i wyjątkowe

Upominki dla weselników z pracowni Decoris są stylowe i nie do podrobienia. Jeszcze jakiś czas temu gościom wręczano krówki lub wódkę z wesela. Obecnie oryginalne podarunki powodują, że dzień zaślubin wybranej Pary Młodej jeszcze długo jest dobrze postrzegany. I z tego powodu można je zobaczyć na rodzimych uroczystościach weselnych o wiele częściej.

Wybierając rozwiązania z oferty Decoris, uzyskuje się pewność, że prezenty dla gości na wesele będą zrobione z zachowaniem każdego detalu. I że z pewnością nigdzie nie będzie podobnych.

Z tego powodu goście cenią to, że dostają tak szczególnie upominki. Wśród nich można znaleźć: ozdobne butle z alkoholem, szykownie zapakowane mydła, pachnące świece, rośliny w szkle, słoiki z miodem, ozdobnie zapakowane szampany, ciastka z wróżbą, brokatowe butle oraz można decydować się na projekt indywidualny. Do wszystkich upominków mogą być dodawane spersonalizowane dedykacje ze wstążkami. Każdy może dostosować {podziękowania|upominki z pracowni Decoris do motywu panującego na jego uroczystości.

Podarunki te wskażą gościom weselnym, że Para Młoda poświęcała wolne chwile na znalezienie czegoś wyjątkowego, a nie tylko, że wręczano to, co jest ogólnodostępne i nad czym nie trzeba się namyślać. Ciekawie wyglądający asortyment podarunków dla gości bawiących się na weselu motywuje do składania zamówienia na wszystkie wyroby ozdobne.

Nie ma znaczenia, czy są to butle z alkoholem, gustownie spakowane mydła, zapachowe świece, rośliny w szklanych fiolkach, słoiczki z miodem, szampany, czy ciastka z wróżbami. Można także zrealizować zlecenia na bazie własnych koncepcji. Projektanci są otwarci na wiele propozycji i mają zdolności do wykonywania takich gadżetów. Dlatego żadne zlecenie nie będzie dla nich wyzwaniem. Goście, którym podarunki będą wręczane okażą zachwyt. Docenią to, że ktoś dłużej dobierał tak niewielki gadżet.

You may also like...

Dodaj komentarz