Wózki MDE jako świetna alternatywa dla klasycznych metod przewożenia załadunku

Wózki MDE jako idealna opcja zastępcza dla klasycznych metod przewożenia ładunku to urządzenia, jakie projektuje firma MDE – Lifts. Sprawdzą się w zastępstwie dla wind i podnośników zamontowanych na stałe. Są wielofunkcyjne, co jest poza uniwersalnym zastosowaniem ich kolejnym atutem.

Poza tym, wyróżnia je duża ergonomia pracy, aż do dwudziestu pięciu załadowań z akumulatorem żelowym i nawet do 50 załadowań przy wykorzystaniu baterii litowo – jonowej. Udźwig wózka umożliwia załadowanie palet do 500 kilogramów, a mimo to maszyna nie zajmuje sporo powierzchni. Ze względu na to że wózki nie będą zawsze przewiezione w aucie, zmniejszą się też koszty zużycia paliwa. Można również jednocześnie zaoszczędzić przestrzeń, jaka zostanie wyznaczona na załadunek wyrobów.

Wózki MDE można zastosować na dowolnym pojeździe firmowym. Jeżeli zaś pojazd się zepsuje, to użytkownik wie o tym, że wózek będzie dopasowany do innego samochodu zastępczego. Kupując wózek paletowy masztowy widłowy samozaładowczy można oczekiwać, że w przedsiębiorstwie wszystkie sprawy logistyczne zostaną rozwiązywane. Załadunek towaru wykonany na wielu samochodach z floty to spora oszczędność. Hydrauliczny wózek paletowy od MDE – Lifts jest urządzeniem, jakie bez wątpienia nie zawiedzie pewnych oczekiwań. Przedsiębiorstwo z sektora wyposażenia transportu i magazynu oferuje maszyny, jakie wyróżnia najwyższa jakość użytkowa. Specjaliści w niej zatrudnieni o wózkach paletowych wiedzą sporo, wobec czego udzielą rady konsumentom odnośnie tego, jak z nich najlepiej skorzystać. Projekt wózków jest ciągle udoskonalany. To efekt tego, że wraz z długoletnim doświadczeniem specjaliści poznali trudności użytkowników podczas załadunku i rozładunku towaru.

Kupujący dokonując zakupów w takim punkcie sprzedaży są świadomi, że otrzymują urządzenie wielofunkcyjne. Przedsiębiorcy, jacy już byli zdecydowani na zakup wózków zostawiają pozytywne opinie i podkreślają, że warto też sprawdzić cenę, bo systematycznie pojawiają się rabaty.

You may also like...

Dodaj komentarz