Wykwalifikowani specjaliści od opon dla ciężarówek z serwisu mobilnego Truck Opony s.c.

Wykwalifikowani specjaliści od opon dla ciężarówek z serwisu mobilnego Truck Opony s.c. oferują działające przez całą dobę pogotowie wulkanizacyjne dla ciężarówek. Działający przez 24 h serwis opon w zakresie wulkanizacja poznań 24h realizuje: montaż i demontaż opon ciężarowych w rozmiarach od 17,5 do 22,5 cali, montaż i demontaż wybranych opon rolniczych, reparację opon metodą na zimno lub na gorąco, pogłębianie bieżnika opon, wyważanie kół techniką tradycyjną lub proszkową, a także weryfikację ciśnienia w oponach.

Jeżeli natomiast wady opony w ciężarówce są ogromne, można w serwisie od razu kupić nowe opony i skorzystać z opcji ich założenia przez specjalistów. Opony będą dobrane wzorcowo do wszystkich ciężarówek albo naczepy.

Jeśli w takim razie tylko kierowca na trasie ma trudności z ogumieniem, powinien nawiązać kontakt z serwisem. Im szybciej opony zostaną naprawione albo zmienione, tym lepiej wpłynie to na dobre imię przewoźnika. Numer opublikowany jest na stronie www, wobec czego nikt nie będzie mieć trudności z nawiązaniem kontaktu. Działający mobilnie serwis dla ciężarówek oferuje także: naprawy mechaniczne w pełnym zakresie, naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych, jak i naprawy silników i skrzyń biegów, kierując kierowców spoza województwa do odpowiedniego warsztatu.

Reparacja albo wymiana opon to domena wskazanej firmy. Wyważanie kół także zrobione jest tak szybko jak to umożliwione. Warto zapoznać się z witryną serwisu, aby przekonać się do proponowanych usług. Opony w tirach narażone są na większe obciążenia, a ich naprawa może być skomplikowana. Nie ma nazbyt wiele zakładów stacjonarnych zajmujących się zmianą opon w ciężarówkach.

Z tego powodu możliwość skorzystania z mobilnego serwisu jest dla wielu kierowców czymś atrakcyjnym. Imponująca wiedza, zdolności wulkanizatorów a także indywidualne nastawienie do zgłaszanych awarii powodują, że firma jest rekomendowana wśród kierowców tirów.

You may also like...

Dodaj komentarz