Wypożyczalnia samochodów dla klientów indywidualnych oraz właścicieli firm

CarSprint to wypożyczalnia pojazdów dla klientów prywatnych oraz przedsiębiorców. Znaczy to, że można w tym miejscu wypożyczać zarówno ekskluzywne auta, jak i pojazdy dostawcze. Auto można wynajmować nawiązując kontakt z pracownikami zatrudnionymi w firmie przez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej albo telefonicznie. Procedura wynajmu w carsprint.pl odbywa się sprawnie, wobec czego bardzo prędko można będzie dostać pojazd, jaki kogoś zainteresuje szczególnie. Po wytypowaniu auta, zapoznaniu się z kosztorysem, podpisaniu umowy oraz po zapłaci kaucji można od razu dostać pojazd.

Kwota wynajmu uzależniona jest od marki wypożyczanego pojazdu, a także okresu czasu, na jaki pojazd jest wynajęty. Kierowcy mogą zdecydować się na 3 przedziały czasowe: 1 do 4 dni, 5 do 9 dni, a także 10 do 16 dni. Kiedy wynajem trwa dłużej, to cena z kierowcą jest ustalona na podstawie indywidualnych przesłanek. Klient musi również przed odbiorem albo podstawieniem samochodu zapłacić kaucję, stanowiącą zabezpieczenie na wypadek zniszczenia. Kaucja jest zwrócona w dniu zdania wynajmowanego pojazdu. Kierowcy wypożyczający w CarSprint mogą oczekiwać licznych ulepszeń: klimatyzacji, fotelika dziecięcego w cenie, nawigacji GPS. Wszystkie detale powiązane z wypożyczeniem ustalone są z pracownikami wypożyczalni, aby kierowca był jak najbardziej zadowolony.

Personel w każdym przypadku udziela wyczerpujących informacji, zarówno o flocie, jak i o zasadach wynajmowania. Można wypożyczać auta z podstawieniem na lotnisko w Rzeszowie, w Katowicach albo w Krakowie. Jest też możliwość wypożyczenia auta z OC sprawcy. Każdy z wypożyczanych samochodów ma pełne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, AC, NW a także ASS. Kierowca wynajmujący pojazd nie musi martwić się żadnym limitem kilometrowym. Oferta dopasowana jest do oczekiwań interesantów. Wszystkie opłaty bazują na 23% podatku. Każda kwota podawana jest za jedną dobę wypożyczenia.

You may also like...

Dodaj komentarz