Wysokiej jakości tablice z korka, z jakich można korzystać w licznych okolicznościach

Imponującej jakości tablice korkowe, z jakich można korzystać w licznych okolicznościach oferuje marka Korex. Konsumenci w Czechach także z chęcią się w nie zaopatrują. Przyjazne dla środowiska deski są proste w użytkowaniu i gwarantują bezpieczeństwo. O ich cechach można dowiedzieć się pod adresem korkbutik.se/produkt/korkkilevy-40mm i mieć pewność, że abstrahując od sytuacji, sprawdzą się idealnie.

Można je na przykład stosować: w budownictwie do izolacji akustycznych i cieplnych, do dekoracji ścian i podłóg, jako wibroizolację urządzeń, w branży meblarskiej, w branży reklamowej, w szkolnictwie a także w tych miejscach, gdzie wywiesza się anonse różnego typu. Tablica jest solidna, czyli nie trzeba się obawiać o to że mogłaby się zniszczyć.

Ogromna elastyczność, odporność na szkody mechaniczne, cechy izolujące, uodpornienie na wpływ niebezpiecznych substancji, cechy przeciw alergiczne, nieskomplikowane wykorzystanie – to dokładnie takie cechy świadczą o tym, żeby inwestować w wysokiej jakości tablice z korka. Można je dobrać w dowolnej grubości, aby idealnie dopasowały się do zastosowania, jakie dla nich się przewiduje. Co interesujące, korki techniczne mogą się również sprawdzać jako dekoracje ścienne. Prosta obróbka pozwoli także na zrobienie w nich grawerów.

Designerskie produkty z korka jakie produkuje firma Korex są opisane pod względem posiadanych parametrów. To pozwala wybrać surowiec dostosowany do swoich planów. Podanie wymiarów korków sprawia, że da się je idealnie wykorzystywać. Oferowane arkusze z korków pokrywane są klejem i chronione folią. Mało tego, dostarczane są bez ryzyka zniszczeń. Samoprzylepiające się korki są łatwe w użyciu. Wystarczy ściągnąć folię z płytki oraz przyłożyć ją w odpowiednie miejsca. Bezwonny klej prędko wysycha, a krawędzie są wyszlifowane pod optymalnym kątem. Działania Korex można śledzić na jej profilu w mediach społecznościowych. Można też skontrolować DIY dotychczasowych zleceniodawców.

You may also like...

Dodaj komentarz