Z jakiej przyczyny Simsy są tak legendarne? Sprawdzamy różne części Simsów

Zaletą „The Sims 4” jest przede wszystkim dwu oraz trójwymiarowa grafika, która czyni grę niezwykle ciekawą i wciągającą. Wszystkie tworzone przez graczy postacie są wobec tego trójwymiarowymi obiektami. Motyw niekończącej się gry był do tej pory użytkowany w nielicznych grach komputerowych (pomiędzy odmiennymi w grze Harvest Moon), jednakowoż żadna seria uprzednio nie zdobyła tak dużej popularności. „The Sims 4” jest w następstwie tego pierwszą częścią serii, jaka odniosła fenomenalny sukces na całym rynku gier komputerowych. Gra „The Sims 4” jest zwyczajną grą jednoosobową, wobec tego każdy gracz ma okazję osobiście zarządzać stworzonymi przez siebie postaciami.

Niekoniecznie jednak musi to być jedna rodzina, można albowiem kierować życiem kilku rodzin równolegle – przetestuj the sims 4 download. Już w pierwszej części Simowie są w stanie nawiązywać kontakty z innymi Simami, przez co gra staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Sami więc widzicie, że grać wolno właściwie niesłychanie długo… Trzecia część „The Sims” wyróżnia się spośród pozostałych również prekursorskimi umiejętnościami, jakie zyskały postacie. Jeszcze w pierwszej czy w drugiej części gry niektóre zdolności stanowiły jedną całość, pod nazwą „kreatywność” czy „inwencja”.

Aktualnie zostały one rozbite, mamy w związku z tym zdolność malowania, pisania czy grania na instrumentach. Na pewno jest to dość atrakcyjna zmiana, ponieważ dodaje grze ekspresji, a co więcej, daną zdolność wolno od tej pory zwiększyć poprzez praktykowanie wyznaczonej czynności. Nie sposób także nie wtrącić o tak zwanych akcesoriach do gry, jakie akompaniują właściwie każdej części. Wskutek tego nie zdołało ich zabraknąć także w tej edycji. Trzecia część Simów to między innymi takie akcesoria, jak: „Wymarzone podróże”, „Pokolenia”, „Kariera”, „Po zmroku” i „Zwierzaki”. Pierwszym i zarazem jednym z najciekawszych dodatków jest dodatek „Wymarzone podróże”. Dzięki niemu komponowane przez nas postacie mają szansę podróżowania – zwiedzania między innymi Francji, Egiptu oraz Chin.

You may also like...

Dodaj komentarz